З нагоди Міжнародного дня студента в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбудеться пізнавальний квест «У ритмі сучасності» на університетській площі 14 листопада 2019 року об 11:00.

Студентська рада ЧНУ організувала подію з метою стимулювання студентської активності, адже квести в реальності — це цікаве заняття, яке дозволяє відчути нові емоції й отримати неповторні враження. Варто зазначити, що подібні заходи єднають людей між собою, тренують їхню пам’ять, спостережливість, розкривають нові риси характеру, такі як: лідерство, кмітливість, уміння взаємодіяти й допомагати, цілеспрямованість тощо.

Усього десять команд буде брати участь. У програмі квесту передбачено десять локацій, солодкі призи й море позитивних емоцій.

Гіди допоможуть дістатися потрібного пункту за маршрутним листом. На кожному етапі команда отримуватиме завдання. Керівники станцій оцінять їхню роботу і поставлять бали в маршрутному листі. Квест закінчиться на університетській площі перед навчальним корпусом № 1.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького