Сьогодні у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького урочисто підсумували результати XII Всеукраїнської літньої студентської Універсіади, у якій наш навчальний заклад виборов почесне II місце серед вищих навчальних закладів України у своїй категорії.

Привітали Черкаський національний начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Жалдак, начальник Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Антоніна Саприкіна, начальник відділу вищої і професійно-технічної освіти управління освіти і науки Черкаської ОДА Валентина Ткаченко, заступник начальника управління національного олімпійського комітету України у Черкаській області Іван Урста та інші.

Ректор Олександр Черевко привітав усіх, кому університет завдячує спортивними досягненнями, та зазначив: «Так приємно стояти на цій сцені, коли є ким і чим гордитися. Більше 20-ти наших студентів зараховані до складу збірних команд України. 2 місце серед 24-ох і 11 серед 170-ти вищих навчальних закладів — це дуже хороший показник, яким можна пишатися, але нам ще є куди рухатися вперед. Ми віримо в те, що наші спортсмени — найкращі. Усім вам низький уклін!».

Ректор особисто вручив студентам-спортсменам нагрудний знак «Почесна відзнака ректора». Серед нагороджених — чемпіон XII-ї Всеукраїнської літньої студентської Універсіади, багаторазовий чемпіон України, член національної збірної України з легкої атлетики Денис Нечипоренко, срібна та бронзова медалістка Універсіади, учасниця 28-ї Літньої Всесвітньої Універсіади-2015, що пройшла в Кванджу, Анастасія Сапсай, срібна призерка в змаганнях зі стрільби з лука Христина Хвиль, бронзовий медаліст, фехтувальник Олександр Каракай, бронзова призерка з легкої атлетики Ілона Кириченко.

Почесною відзнакою нагородили й голову спортивного клубу «Богдан» ЧНУ Володимира Химича.

Начальник Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Антоніна Саприкіна привітала ЧНУ ще й із абсолютною перемогою в обласній спартакіаді.

Перший проректор Черкаського національного Василь Мойсієнко та директор ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я  Леонід Нечипоренко нагородили пам’ятними відзнаками тренерів та наставників наших чемпіонів: директора школи вищої спортивної майстерності Наталю Стороженко, президента федерації легкої атлетики Черкаської області, директора обласної спеціалізованої дитячої юнацької спортивної школи, Заслуженого тренера України Леоніда Сіренка, президента громадського об’єднання «Країна-баскетболія», президента федерації баскетболу Черкаської області Олександра Нагорного, віце-президента федерації дзюдо та самбо Черкаської області, Заслуженого тренера України Володимира Римаря, президента Черкаської обласної федерації з фехтування, Заслуженого тренера України Людмилу Шкалікову, директора Черкаського центрального стадіону Володимира Ковальова, головного тренера Черкаської обласної федерації зі стрільби з лука, суддю національної категорії Наталію Каленіченко, тренера спеціалізованої дитячої юнацької школи олімпійського резерву Івана Дзюника, тренера Золотоніської районної комплексної дитячої юнацької спортивної школи Романа Хвиля.

Обком Профспілки працівників освіти і науки виділив по 1000 грн і вручили грамоти окремим студентам та їх наставникам завдяки голові профспілки ЧНУ Анатолію Стеценку.

Різноманітними художніми номерами порадували гостей свята студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я. Гарячими танцями та акробатичними номерами дивували Діана Плясова, Марина Колодєєва, сестри Діана та Рита Добровольські, Інна Острівна та Дмитро Зайченко, Юрій Швайко та Анастасія Ісаєнко. Пісенні вітання підготували Анна Келеп, Юлія Предвічна та інші виконавці.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького