Свої вокальні здібності демонстрували студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на Всеукраїнському пісенному фестивалі «Педагогічна імперія вокалу: мамина пісня».

Фестиваль проходив 18-19 березня у Національному педагогічному університеті імені М. Драгоманова.

У номінації «Академічний вокал» виступила студентка ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Юлія Нечипоренко (Дж. Перголезі. Арія «Se tu m'ami»; муз. Я. Степового, сл. Т. Шевченка «Три шляхи»). У номінації «Естрадний вокал» виступили студентка ННІ іноземних мов Аліна Третяк (муз. В. Вірменича, сл. С. Сингаївського «Чорнобривці»; з репертуару Л. Фабіан «Malade»), студентки ННІ української філології та соціальних комунікацій Юлія Снісаренко (М. Шпак «Журавлина доля»; А. Матвійчук «Кленова балада») та Наталія Зінченко (муз. І. Івасюка, сл. Б. Гури «Мальви»; муз. і слова Д. Барбелів'єн «Mon mec a moi»). Концертмейстером виступила досвідчений викладач Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М. Лисенка Тетяна Поліщук.

— Насамперед, це величезний досвід — виступати на одній сцені з професійними вокалістами, яких готують у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова, Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені Костянтина Ушинського, Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та інші. Дякую Черкаському національному за можливість презентувати свої вокальні здібності, здобуваючи при цьому обраний фах, — ділиться враженнями голова студентської ради ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Юлія Нечипоренко.

— Тепер кожен із упевненістю може сказати, що студенти Черкаського національного є одночасно і розумні, і красиві, і талановиті! — говорить учасниця конкурсу СтудМіс Черкащини Наталія Зінченко.

Відділ з організації виховної роботи студентів