Підсумки проведення вступної кампанії іноземців та осіб без громадянства у 2015 році підвели на засіданні вченої ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Про організаційне та матеріально-технічне забезпечення функціонування військової кафедри доповів перший проректор університету Василь Мойсієнко.

Про досягнення, проблеми, перспективи розвитку ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем доповів директор інституту Юрій Ляшенко.

Вчена рада затвердила Положення про порядок повторного вивчення дисциплін (кредитів ECTS) та про нагородну комісію. Крім того, затверджено теми дисертаційних робіт, а також рекомендовано до друку наукові і навчально-методичні праці.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького