Представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру завітали в ЧНУ ім. Б. Хмельницького, де відбулася зустріч зі студентами-першокурсниками ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва.

Діяльність центру презентувала директор Тетяна Артеменко — випускниця ЧНУ ім. Б. Хмельницького, спеціальності «Соціальна робота».

Першокурсники мали змогу ближче познайомитися з діяльністю Молодіжного ресурсного центру, його заходами та проектами. Особливий інтерес викликала програма «Школа громадської активності», під час якої учасники в неформальній атмосфері навчаються писати проекти та їх утілювати.

Найбільш емоційно пройшла частина зустрічі, в якій розповідалося про героя-черкащанина Сергія Амброса, загиблого в зоні АТО.

Першокурсники отримали мотивацію займатися волонтерством та активно вливатися в лави добротворців.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва