Міський голова міста Черкаси Анатолій Бондаренко ознайомився з діяльністю навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Очільник міста відзначив високий рівень організації освітнього середовища інституту, зокрема його матеріально-технічної бази, естетичного і креативного потенціалу для розвитку здобувачів освіти — майбутніх учителів початкової школи, вихователів дошкільних закладів, соціальних працівників, учителів образотворчого мистецтва, художників, освітніх менеджерів.

Анатолій Бондаренко поспілкувався зі студентами і викладачами інституту в кабінеті-лабораторії НУШ, кабінеті методичної, практикоорієнтованої підготовки фахівців у галузі дошкільної освіти, науково-методичних майстернях живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва.

Наприкінці зустрічі директор інституту Тимофій Десятов презентував міському голові видання глосарія ключових понять сучасної освіти, яке з’явилося за особистої фінансової допомоги Анатолія Васильовича.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва