Студенти, які навчаються за спеціальністю «Туризм і готельно-ресторанна справа», відтепер мають власну туристичну агенцію.

За ініціативи кафедри туризму і готельно-ресторанної справи та за підтримки туристичних агенцій «Віва-Тур» і «Time-travel» 22 березня відбулося відкриття агенції «Мрія» в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Привітали засновників агенції проректор з наукової роботи, інноваційної та міжнародної діяльності Сергій Корновенко, проректор з адміністративно-господарської діяльності Юрій Удовенко та директор ННІ економіки і права Юрій Кононенко.

За словами завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Станіслави Пасєки, навчально-туристичну агенцію відкрито з метою практичної підготовки студентів. «Працівники нашої кафедри зробили все для того, щоб агенція працювала та мала достойний вигляд. Безумовно, для подальшої роботи нам ще потрібна техніка», — зазначила Станіслава Раймондівна.

Крістіна Орел, Лора Шумейко, 4-Р ННІ УФСК