Волонтерські курси комплексної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України відновили свою роботу після зимових канікул.

Курси діють при ННІ історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Крок за кроком майбутні історики та їхні підопічні — учні випускних класів черкаських загальноосвітніх навчальних закладів — наближаються до фінішної прямої.

На сьогодні чоловіча частина волонтерського штату проходить педагогічну практику, тому заняття до середини березня проводитимуть дівчата-волонтерки: третьокурсниці Марина  Буцак, Віталія Куліда та Ірина Медведенко.

Ректорат ЧНУ ім. Б. Хмельницького, дирекція ННІ історії і філософії, студенти-історики  під керівництвом кураторів проекту професора Наталії Земзюліної та доцента кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Валерії Мотуз, забезпечують високий рівень організації курсів підготовки до ЗНО-2016 з історії України.

ННІ історії і філософії