Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зайняла перше місце у групі «Б» Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк.

Змагання тривало три дні. Гравці університету перемогли команди Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

За результати трьох ігор баскетбольна команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького потрапила до фіналу баскетбольних змагань. Вони відбудуться 20-21 травня у Запоріжжі.

Тренери команди Едуард Скрипцев й Олександр Охріменко відзначають, що перемога стала можливою завдяки якісній грі всієї команди та її лідерів — Ігоря Бояркіна, Дмитра Скапінцева, Микити Руслова, Микити Воєводи. Окрема подяка БК «Черкаські мавпи» та головному тренеру команди Максиму Міхельсону.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького вітає баскетбольну команду та бажає їй подальших перемог!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького