Обком Профспілки працівників освіти і науки нагородив Почесною грамотою колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Ще близько 80 працівників університету отримали нагороди та відзнаки з нагоди ювілею навчального закладу. Їх вручено на черговому засіданні вченої ради, 5 квітня.

Ректор університету Олександр Черевко вручив Почесні грамоти Черкаської обласної державної адміністрації доцентам Оксані Сотулій та Оксані Спрягайло. Почесну грамоту Черкаської обласної ради отримала заступник директора наукової бібліотеки Вікторія Пономаренко.

Почесною грамотою Управління освіти і науки Черкаської ОДА нагороджено професора Сергія Данилюка, доцентів Василя Андрусяка, Людмилу Кулик, Оксану Супруненко, Наталію Шавровську.

Подяки управління освіти і науки Черкаської ОДА отримали доценти Тетяна Горобець

Ганна Клименко, Олена Надточій, Анна Ткаченко, старші викладачі Майя Семенова та Тетяна Бунь, а також методист І категорії навчально-методичного відділу Світлана Тетеріна. Близько 60 працівникам університету оголошено подяку.

Голова Федерації Профспілок Черкаської області Петро Шевченко вручив почесні грамоти та грошові винагороди профспілковим активістам Марині Василенко, Марині Захарченко, Юлії Гребенович, Людмилі Ануровій.

Голова профкому університету Анатолій Стеценко від імені Обкому Профспілки працівників освіти і науки вручив ректору почесну грамоту та сертифікат на 10 тисяч гривень, якими з нагоди ювілею нагороджено весь колектив університету. Окремо грамотами та винагородами відзначено профспілкових активістів — Ірину Богатирьову, Валентину Данилову, Віталія Дідука, Оксану Драч, Анжелу Іржавську, Володимира Конограя, Антоніну Михальченко, Тетяну Нетребенко, Людмилу Чамару.

Грамоти первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та грошову винагороду Анатолій Іванович вручив Нелі Бондаренко, Ларисі Бутенко, Оксані Вертипорох, Юлії Волинець, Жанні Дробот, Марині Дроботовій, Тетяні Костюк, Ользі Парамоновій.

— Час диктує нам нові підходи, вимагає сучасних методів роботи, — зазначив ректор університету Олександр Черевко, вітаючи нагороджених. — Пам’ятайте, що робота кожного дуже важлива. Вірю в кожного з вас і дякую за роботу!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького