23 лютого в Черкаській обласній філармоній відбулося відкриття фестивалю Чемпіонату обласної ліги КВК. Участь у ньому взяли 13 команд, серед яких — команда ННІ української філології та соціальних комунікацій «Казбєт» та збірна команда «Хвилюватися Немає Причин» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Команда «Казбєт» перемогла у номінації «Кращий дебют» та команда-відкриття, а її учасниця Анна Іщенко стала кращою актрисою гри.

«Все почалося з гри між командами КВК університету. Після неї наш редактор Андрій Купчин запросив команду взяти участь у обласному фестивалі, — розповіла Анна Іщенко. — Враження від гри в філармонії неймовірні, бо це вже інша аудиторія, інший рівень. Думаю, що в нас вийшло розважити присутніх. Ми знайшли своїх прихильників і будемо продовжувати. Радість наших глядачів — це найкращий стимул для того, щоб працювати далі!».

Капітан команди «Хвилюватися Немає Причин» Віктор Кабак радіє, що нарешті КВК ЧНУ вийшло на належний рівень.

Вітаємо наших студентів і бажаємо, щоб почуття гумору завжди допомагало вирішувати життєві проблеми!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького