Замовлення та купівля іграшок, ліків, репетиції і святковий концерт для хворих дітей — у таких клопотах проходять передноворічні дні студентів та викладачів Черкаського національного — членів благодійного фонду «Заради дитячої усмішки».

Ще восени діти писали листи Святому Миколаю, а благодійники доклали всіх зусиль, щоб їхні побажання збулися. Сприяла цьому і виставка «Ми разом», розгорнута в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. У день відкриття виставки ректорат додатково зібрав кошти і передав голові Фонду Жанні Дробот. Як зазначає Жанна Анатоліївна, до свят для дітей придбали 30 подарунків, а також ліки, необхідні для екстреної медичної допомоги.

Днями третьокурсники ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва привезли у Центр дитячої онкології та гематології подарунки та ліки. Разом зі студентами до хворих дітей завітало справжнє новорічне свято з аніматорами, ляльковою виставою «Червона шапочка».

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького