Вісім команд дивізіону «Центр» розпочали матчі другого етапу Студенстської баскетбольної ліги України! На паркеті ПС «Будівельник» свої перемоги святкували черкаські виші.

Протягом п’яти днів у Черкасах змагатимуться кращі студентські команди дивізіону «Центр». Вісімка команд спочатку проведе груповий етап, потім зіграють півфінали та фінал. Дві кращі команди цього етапу потраплять до Фіналу Восьми СБЛУ! Окрім участі у вирішальному етапі, ці команди отримають призи, серед яких — комплекти ігрової форми!

У другому матчі, команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького випробовувала на міцність — колектив Вінницького національного медичного університету. Реальної боротьби у цій грі не вийшло. ЧНУ, кістяк якого формують гравці «Черкаських Мавп», з перших секунд заволоділи перевагою й нарощували її до кінця зустрічі. У підсумку — 92 : 55, впевнена перемога ЧНУ. Черкаські баскетболісти задоволені перемогою, проте очікують важливих наступних матчів.

ВНМУ (ВІННИЦЯ-2) —ЧНУ (ЧЕРКАСИ-1) 55 : 92

За інформацією: http://cherkassy-sport.com