«Черкаський національний: університет у серці України з Україною в серці» — такою була тема першої лекції для студентів-першокурсників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Її для нових студентів провели ректор і проректори вишу.

Молодим людям розповіли про край, у якому знаходиться обраний ними університет, про 95-літню історію навчального закладу, про його професорсько-викладацький склад та наукові надбання.

Перший проректор Черкаського національного Василь Мойсієнко зазначив, що в університеті створені всі умови для тих, хто хоче навчатися та займатися наукою. Він розповів про нові спеціальності, про військову кафедру, яка вже в жовтні набиратиме студентів, про те, що на базі університету незабаром готуватимуть іноземних фахівців. Детально представив структуру університету проректор Сергій Корновенко. Він розповів про умови проживання, веселе та змістовне дозвілля, волонтерство та студентське самоврядування в університеті. 

«Не знаю краю, який був би настільки багатий, як наш, — звернувся до першокурсників ректор університету Олександр Черевко. — Багатий своєю визначною історією, видатними особистостями, які тут народилися. На гербі нашого університету написані слова "Пізнаваймо мудрість". А його девіз — "Шануємо традиції, творимо сьогодення, крокуємо в майбутнє". Дійсно, кожен навчально-науковий інститут, кожен факультет має свої традиції, які треба продовжувати. Наші професори мають власні наукові школи. Ми застосовуємо в навчальному процесі інноваційні технології. Створили Центр молодіжних інновацій, де й студенти можуть ділитися своїми ідеями, а університет сприятиме їхній реалізації».

Завершуючи лекцію,  ректор наголосив, що в Черкаському національному молодим людям допоможуть стати кваліфікованими фахівцями, але не менш важливо, щоб вони виросли справжніми громадянами України. «Єдина Україна починається з єдиної родини, єдиного колективу, єдиної громади. І я сподіваюся, що наша громада буде взірцевою!» – переконаний  Олександр Володимирович.

 

 

 

 

 

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького