Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького відсвяткував 93-й випуск. Дипломованими бакалаврами стали 830 студентів денної форми навчання. Університет підготував для потреб економіки Черкащини й України фахівців за 58 спеціальностями.

Розділили з університетською громадою свято народний депутат України Владислав Голуб, заступник начальника управління освіти та науки Черкаської ОДА Валентина Ткаченко, настоятель храму святих рівноапостольних Кирила та Мефодія Андрій Шиманович, батьки і друзі випускників.

Вітаючи університетську громаду зі святом, ректор Олександр Черевко подякував випускникам за те, що кілька років тому вони прийняли правильне рішення і вступили до Черкаського національного, за їхні успіхи, якими вони прославляють свою альма матер. А це участь у всеукраїнських і міжнародних олімпіадах, творчих, мистецьких, інтелектуальних та спортивних змаганнях. Висловив вдячність і їхнім батькам, викладачам та всьому колективу університету.

— Дякую університетській громаді за успіхи минулого навчального року. Пишаюся нашими випускниками. Адже за роки навчання в університеті вони отримали відповідні знання, професійні навички, а також повною мірою проявили свої здібності й таланти. Професорсько-викладацький колектив університету вкладав душу у своїх студентів. Кожного з них ми виховували як фахівця, як особистість, як патріота і тепер дивимося на цих молодих людей із великою надією — адже саме від них залежить, яким буде наше майбутнє. Подумалося ще й про те, що хоч населення України зменшується, та кількість свідомих громадян України збільшується. І Черкаський національний теж докладає до цього зусиль! — зазначив Олександр Володимирович.

Зі словами привітання до випускників звернувся народний депутат України Владислав Голуб. Він згадав студентські роки і те, що відчував у 2004 році, коли сам був випускником Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

—    Не бійтеся брати на себе відповідальність, бути проактивними і насолоджуйтеся своїм життям! — звернувся він до випускників Черкаського національного.

Своє слово адресував університетській громаді студент Вадим Мазніченко, учасник бойових дій на сході. Він передав до музею ЧНУ Конституцію України з автографом одного з її авторів, Надзвичайного та Повноважного Посла України у Ліванській Республіці Ігоря Осташа.

Напутнє слово сказав молодим людям настоятель храму Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія отець Андрій Шиманович.

Своїми виступами привітали випускників ансамбль народного танцю «Черкащанка», вокальний дует «Юна», художній колектив «Естрадна студія «Карамель» Черкаської гімназії № 31

Випускники Черкаського національного також підготували подарунок усім учасникам урочистостей — вальс. Особливої зворушливості йому надали знайома усім мелодія та голуби, що злетіли в небо. Випускники-2018 випустили кульки, які символізували їхні мрії та бажання.

Свято продовжилося у навчально-наукових інститутах та факультетах. Ректор та проректори вручили випускникам дипломи, їх привітали директори, декани, викладачі й батьки.

 

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького                                                                                                    

 

Фото: Руслан Крижанівський, Анна Рудь (фахівці відділу інформації та зв’язків з громадськістю, Катерина Бірюкова (студентка ННІ УФСК), Владислава Громенко (студентка ННІ УФСК), Салім Салам Абдул.

Дякуємо Moyo.ua — мережі магазинів, де ви знайдете кондиціонери, ноутбуки, телефони та ще безліч техніки з повною гарантією за найвигіднішими цінами, за допомогу в організації заходу.

 

БІЛЬШЕ ФОТО

ННІ економіки і права

 

ННІ іноземних мов

 

ННІ інформаційних та освітніх технологій

 

ННІ історії і філософії

 

ННІ природничих наук

 

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва

 

ННІ української філології та соціальних комунікацій

 

ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я

 

Психологічний факультет