Першим серед вищих навчальних закладів України Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького запроваджує власний мобільний додаток. Розробником стала компанія Foso Agency, а ініціатором — Студентська рада університету.

«Наша ідея полягала в тому щоб мобільні додатки, які в Україні широко використовуються для бізнесу, можна було адаптувати для навчальних закладів. Підтвердженням актуальності нашого проекту стало замовлення від вищого навчального закладу Фінляндії, над яким ми нині працюємо. Розробляючи мобільний додаток для європейських вишів, ми вирішили зробити аналогічний продукт для українських викладачів і студентів.

Першою на нашу ініціативу відгукнулася Студентська рада Черкаського національного. Їх активно підтримала адміністрація університету, і за місяць ми розробили мобільний додаток ЧНУ, який готові днями офіційно запустити, — говорить Костянтин Моісєєв, стратегічний директор компанії Foso Agency.

Денис, головний маркетолог компанії Foso Agency, розповів про суть інновації. Університетська громада Черкаського національного, яка ним користуватиметься, матиме доступ до інформації, необхідної для функціонування навчального закладу. Відтепер уся ця інформація буде зібрана в одному місці — мобільному додатку. Це розклади занять та інформація про те, хто їх проводить, і контакти, і навігація студентським містечком, і анонсування подій, і університетські новини, і інформація про вступну кампанію для абітурієнтів. Приємним бонусом для студентів стане своєрідна соціальна мережа, в якій можна знайомитись, постити фото та оперативно повідомляти про події.

«Стати користувачем може кожен, хто завантажить мобільний додаток. Він розрахований на дві мобільні платформи: Android та iOS. Завантажити можна з Play Market та Apple Store», — розповів директор із продажу Foso Agency, Андрій Прокопенко.

Ректор університету Олександр Черевко підтримав ідею з мобільним додатком, бо переконаний, що такі інновації давно на часі.

— Я вдячний Студентській раді за ініціативу. Надзвичайно приємно, що компанія Foso Agenсy обрала саме наш університет для впровадження таких прогресивних технологій. Ми повинні прагнути до європейської системи освіти. Мобільний додаток Черкаського національного — один із багатьох кроків, які робить у цьому напрямку університет. Я сам готовий стати одним із перших користувачів нового інтелектуального продукту і закликаю до цього всіх викладачів і студентів».

Черкаський національний буде першим українським університетом, для якого компанія Foso Agency створила офіційний мобільний додаток.

 

Студентська рада