Під таким девізом у четвер наша країна вже всімнадцяте писатиме Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького щороку долучається до загальнонаціональної ініціативи. Диктант пишуть всі — від студентів до ректора, незалежно від галузей знань і наукових ступенів.

Диктуватиме Олександр Авраменко — один із найпомітніших дослідників і популяризаторів української мови, автор наукових публікацій, підручників та посібників, керівник робочої групи з розробки програм ЗНО, ведучий просвітницьких програм на українському телебаченні й радіо. Він пише на своїй сторінці у facebook: «Мене огортає гордість за нас, українців, що ми в усіх куточках батьківщини й далеко за її межами, щороку пишучи диктант, творимо українську хвилю єдності! Текст починаємо писати о 12.30. Хвилююся... і чекаю на ВСІХ!»

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького