Протягом 28-29 жовтня 2017 року для студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся дводенний тренінг із моделювання парламенту

Захід було проведено молодіжною організацією «СД Платформа» за підтримки представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні. Ініціаторами тренінгу стали співробітники кафедри державної служби, публічного адміністрування та політології навчально-наукового інституту економіки і права.

Протягом двох днів учасники поглибили знання завдяки таким практичним кейсам:

Політичне орієнтування у дії: теорія ідеологій та практичне застосування цінностей найбільш популярних ідеологій у ЄС;

Ведення переговорів: які існують стратегії переговорів та як досягнути бажаного під час переговорів, теорія та практика;

Моделювання парламенту: як працює парламент, написання та прийняття законопроектів; розподіл на фракції; розгляд та прийняття законопроекту.

Тренінг із політичної освіти спрямований на трансформацію політичної культури серед молоді. Його учасники поглибили свої знання про сучасні політичні ідеології та покращили навички у публічних виступах та дебатах. Також вони взяли участь у роботі парламенту країни Лендовії. Провели переговори фракцій як представники ідеологічно різних політичних партій, обрали спікера та разом написали законопроект, моделюючи тим самим роботу парламенту.

Відеозвіт про тренінг дивіться в програмі "Шлях до Європи" телеканалу "Рось":

 

 

ННІ економіки і права