Золоту медаль на міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» отримав Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Навчальний заклад представлений цими днями на двох міжнародних виставках, що відбуваються в Києві: Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

На церемонії з нагоди відкриття виставкових заходів золоту медаль в номінації «Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти та науки» отримали представник ЧНУ — професор Євген Кирилюк та доцент Володимир Конограй.

За словами ректора університету Олександра Черевка, нагороди виставки «Інноватика в сучасній освіті» Черкаський національний отримує не вперше. І це лише підкреслює, що успіх є невипадковим і що інноваційна робота в університеті проводиться системно.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» — найбільший в Україні представницький професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який із 2009 року представляє досягнення національних і закордонних навчальних закладів; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем сучасного розвитку освіти.

Навчально-науковий центр зовнішніх і міжнародних зв’язків