Оприлюднено результати виборів до органів студентського самоврядування Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Напередодні студенти голосували за голову Студентської ради університету та обирали голів і виборних представників навчально-наукових підрозділів університету.

Головою Студентської ради університету вдруге обрали Юлію Нечипоренко, студентку І курсу ОС «магістратура» (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, спеціальність «соціальна робота»).

Обрали також голів студентських рад навчально-наукових інститутів та факультетів.

Вже другий рік поспіль головами студрад стали Марина Василівна Савченко (ННІ української філології та соціальних комунікацій), Інна Анатоліївна Виноградова (ННІ історії і філософії) та Лілія Віталіївна Добровольська (психологічний факультет).

Студраду ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва очолила Анастасія Олександрівна Щербата. Студраду ННІ економіки і права — Мар’яна Олександрівна Кусяка. Студраду ННІ іноземних мов — Аліна Миколаївна Козлова. У ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я головою студради обрали Сергія Анатолійовича Середінського. У ННІ природничих наук — Віталія Андрійовича Гриніна. У ННІ інформаційних та освітніх технологій — Ілону Миколаївну Деревінську. На факультеті обчислювальних технологій і інтелектуальних та обчислювальних систем головою студради обрано Владислава Валерійовича Завінівського.

Студенти також обрали виборних представників від студентських рад навчально-наукових інститутів та факультетів.

Відповідно до Протоколу Центральної виборчої комісії Студентської ради Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, свої інститути та факультети в Студентській раді університету представлятимуть:

Артем Валерійович Шаповал (ННІ економіки і права);

Аліна Володимирівна Кулик (ННІ іноземних мов);

Дмитро Миколайович Кузьмінський (ННІ української філології та соціальних комунікацій);

Марина Юріївна Шокало (ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я);

Марія Миколаївна Тесля (ННІ інформаційних та освітніх технологій);

Володимир Олександрович Савченко (факультеті обчислювальних технологій і інтелектуальних та обчислювальних систем);

Анастасія Станіславівна Головня (психологічний факультет).

Емма Олегівна Золотоверха (ННІ природничих наук) та Ірина Олександрівна Луценко (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва) обрані представниками вдруге.

Повторні вибори представника відбудуться в ННІ історії і філософії, де кандидат не набрав необхідної кількості голосів.

 

Університетська громада вітає студентських обранців та очікує від них активної роботи для захисту прав студентів та процвітання університету.

Нагадаємо, 19 жовтня голів студентських рад обирають мешканці гуртожитків.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького