У ЧНУ ім. Б. Хмельницького стартував перший тренінг проекту Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру «Не мовчи!/Speak Out!». Тренінг присвячений правам людини, громадянській активізації молоді та протидії дискримінації. Проект реалізується за підтримки Корпусу Миру США в Україні.

Участь у тренінгу беруть активні студенти Черкаського національного університету. Захід розпочався презентацією діяльності Центру від директора Олени Кудрявцевої та розповіддю про історію й діяльність БО «Черкаська мережа» від Тамари Борисової. Після нетривалого тімбілдінгу учасники разом із Володимиром Панченком поринули у світ прав людини.

Наступні дні проведення тренінгів: 19 та 20 жовтня.

Якщо ви бажаєте взяти участь у проекті «Не мовчи!/Speak Out!», але ще не встигли подати заявку, ви можете зареєструватися на тренінг для представників студентського самоврядування та громадських активістів Черкащини, який відбудеться у готелі «Оптіма» 28-30 листопада. Для цього потрібно заповнити анкету: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc3-nScLWvH5ke-Oj…/viewform

Основна мета проекту «Не мовчи!/Speak Out!» — підвищити свідомість молоді у ставленні до їхніх прав та свобод, а також мотивувати її до громадської активності й створення соціальних ініціатив. Проект передбачає проведення трьох триденних тренінгів, які будуть присвячені освіті з прав людини, захисту цих прав через громадську участь, толерантність, а також проектний менеджмент.

За інформацією Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру