18 жовтня 2017 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького обирали органи студентського самоврядування. 

Протягом дня студенти голосували за голову Студентської ради університету та обирали голів і виборних представників навчально-наукових підрозділів університету.

— День студентських виборів дуже важливий. Адже це саме той час, коли студенти мають зробити вибір, усвідомлюючи свої права, обов’язки та можливості. Адже Студентська рада — це орган, який допомагає реалізовувати студентські ініціативи в навчально-виховному процесі, в науковій, професійній, культурній та інших соціальних сферах діяльності. Студентське самоврядування може вплинути на створення відповідних умов для проживання та відпочинку студентів. Участь у студентському самоврядуванні дає змогу виявити потенційних лідерів, це своєрідний життєвий тренінг з вироблення навичок майбутнього організатора та керівника. Сподіваюся, що з новообраною студентською командою ми реалізуємо багато цікавих молодіжних проектів, — зазначила начальник відділу виховної роботи Людмила Солодка.

— Сьогодні був напружений день для всього університету. Хоч частина молоді й проявила свою пасивність, та переважна більшість студентів скористалася своїм голосом, щоб обрати тих, хто представлятиме насамперед їхні інтереси в університетській громаді, — розповіла кандидат на голову Студентської ради навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Марина Савченко. — Сподіваюся, що жоден з обранців не стане розчаруванням, а навпаки — перевершить всі очікування.


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Нагадаємо, що 19 жовтня голів студентських рад обиратимуть мешканці гуртожитків.


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького