Родина Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького посвятила своїх «першачків» у студенти. Цьогорічному поповненню дали відчути смак справжнього студентського життя та довели, що університет — це єдина дружна сім’я.

Ритуал посвяти у студенти відбувся у День університету на зеленій галявині за навчальним корпусом №1. Організувала дійство Студентська рада ЧНУ за сприяння ректорату, дирекцій інститутів і факультетів та фінансової підтримки мережі магазинів Moyo.ua.

Під дотепні жарти ведучих — учасників команди КВН «Хвилюватися Немає Причин» — студенти представили свої візитівки.

ННІ іноземних мов

 

 

ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я

 

 

ННІ української філології та соціальних комунікацій

 

 

ННІ історії і філософії

 

 

ННІ економіки і права

 

 

Вони співали, танцювали і навіть демонстрували невеликі вистави. Не підвела й сама Студрада — вони завершили серію візитівок власним танцем.

Члени журі, яке очолив ректор, ознайомилися з усіма номерами, представленими на зеленій галявині та з експозиціями структурних підрозділів, облаштованими фотозонами. Кращих у різних номінаціях оголосять на Міжнародний день студентів.

ННІ природничих наук

 

 

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва

 

 

ННІ інформаційних та освітніх технологій

 

 

Психологічний факультет

 

 

Факультет ОТІУС

 

 

ННЦ «Інститут міжнародної освіти»

Учасники свята пригощалися гарячим чаєм та козацьким кулішем.

Завершилася посвята на динамічній ноті. Відомий черкаський хореограф, спортсмен, директор танцювальної школи «Max-dance»  Максим Оробець провів для студентів і викладачів ЧНУ танцювальний марафон.

— Ми завжди будемо найкращим університетом з такими студентами, як ви! — підсумував ректор Олександр Черевко. А голова Студентської ради Юлія Нечипоренко нагадала, що всі ідеї молодих людей знайдуть підтримку  і будуть обов’язково реалізовані.

 

 

БІЛЬШЕ ФОТО (ТУТ)

 

Фото: Степана Вінярського, Святослава Іванченка, Вікторії Дзеціни, Дар’ї Лади, Анжеліки Головачової

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького