Щиро вітаю з 97-річчям Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького!

У цей благословенний день бажаю здоров'я, добра і щастя всім, хто нині береже мир і спокій на нашій землі, хто вболіває за її долю, подальше майбутнє і працює на її благо та розвиток.

Зичу, щоб віковий ювілей ми зустріли з хорошими показниками, щоб позицію лідера зміцнили і примножили новими здобутками наші науковці й спортсмени, навчальними і професійними досягненнями – наші студенти і випускники. Щоб Черкаський національний давав якісну освіту ще багатьом поколінням студентів.

Нехай опіка Пресвятої Богородиці повсякчасно підтримує вас, плекає мужність військових та Українського козацтва, надихає на світлі діяння.

Миру, тепла і добра вашим родинам, вашим оселям, українському народу!

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко