Святковий настрій та багато цікавинок — такий подарунок підготував до Дня міста провідний вищий навчальний заклад Черкас, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

У «Студмістечку», облаштованому з нагоди свята в парку імені Богдана Хмельницького, викладачі та студенти ЧНУ на чолі з ректором Олександром Черевком продемонстрували, як навчаються і розважаються, що вміють і чого досягли.

ННІ іноземних мов проводили вікторини на знання іноземної мови і майстер-класи. Психологи разом із відвідувачами малювали «психомалюнки» та складали психологічні портрети.

Майстер-клас від Студентського телебачення проводили майбутні журналісти. Українські філологи перевіряли городян на знання рідної мови, а історики розважали інтелектуальними конкурсами, демонстрували археологічні знахідки та предмети українського побуту.

Спеціальність «Філософія» матеріалізувалася в образі Григорія Сковороди, з яким можна було порозмірковувати про сенс буття та про вічні цінності. А майбутні педагоги та соціальні працівники веселили містян, розмальовуючи аквагримом та виготовляючи веселі сувеніри. Облаштували ще й святкову фотозону.

Популярністю користувалася «Кримінальна валіза», за допомогою якої студенти ННІ економіки і права брали відбитки пальців у всіх охочих та визначали, чи фальшива купюра. А майбутні туристи та фізкультурники частували гостей кашею.

Біля експозиції кафедри військової підготовки гості «Студмістечка» оглядали зразки зброї та військового спорядження.

Майбутні природники демонстрували містянам хімічні досліди. А викладачі та студенти ННІ освітніх та інформаційних технологій, крім фізичних дослідів, показували за допомогою телескопа плями на Cонці.

Пояснення черкащани отримували від першого проректора Василя Мойсієнка, директорів інститутів та деканів факультетів, провідних професорів Черкаського національного.

Подивували й майбутні художники. Вони зранку малювали в різних куточках Черкас, а до кінця дня викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва університету обрали кращі роботи.

Серед гостей експозиції університету були і міський голова Анатолій Бондаренко, і представники депутатського корпусу міста, і народні депутати Олег Петренко та Микола Томенко, і Радник Посла Республіки Польща з науково-освітньої співпраці Емілія Ясюк.

Презентацію вищої та професійно-технічної освіти, яка тривала упродовж дня в освітній локації, відкрив ансамбль танцю «Черкащанка».

За активну участь в організації «Студмістечка» міський голова нагородив Черкаський національний подякою.

— Ми зібралися тут з однією метою — привітати Черкаси, рідне місто для нашого Черкаського національного університету, місто де ми нині живемо, — сказав ректор Олександр Черевко. — Я сам тут колись навчався і дуже люблю Черкаси, як і кожен, хто сьогодні долучився до свята. Наш університет представлений тут якнайповніше. Ми і святкуємо, і показуємо себе, свої напрацювання. Тут і професорсько-викладацький склад, і студенти. У нас є кілька локацій. Художники виставили свої роботи біля обласної ради, кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва проводить олімпіаду. Ділимося святковим настроєм з усіма жителями Черкас. Вітаю всіх із Днем міста!

БІЛЬШЕ ФОТО МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТА СКАЧАТИ, НАТИСНУВШИ

ТУТ

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького