Подарунок своїм студентам та викладачам підготували в Навчально-науковому інституті педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва. За ініціативи студентської ради інституту тут обладнали сучасний комп'ютерний кабінет.

На його урочисте відкриття першого вересня завітав ректор університету Олександр Черевко. За словами директора інституту Тимофія Десятова, навчально-науковий інститут педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва розпочав новий навчальний рік з відремонтованими аудиторіями та лабораторіями, із контингентом понад тисячу студентів.

Навчання тут здійснюється у 22-х аудиторіях на базі яких функціонують музей-лабораторія О. А. Захаренка; науково-методичний центр педагогічної майстерності; центр соціально-педагогічних технологій; кабінет методичної практико-орієнтованої підготовки фахівців у галузі дошкільної освіти.

Інновацією цього навчального року є створення комп'ютерного кабінету. Усі 11 сучасних компʼютерів під'єднані до локальної мережі, до інтернету. Тут студенти вивчатимуть комп’ютерні дисципліни та профільні предмети, іноземні мови. Викладачам облаштування кабінету дає можливість інтегрувати традиційні педагогічні та новітні мультимедійні технології в навчальний процес.

Планується також упроваджувати дистанційно-комунікативні платформи зі студентами заочної форми навчання.


ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва