Вітаю! Ви стали студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Багато в Україні є вищих навчальних закладів. А ви обрали наш університет.

І це не випадково. Він вирізняється тим, що є провідним на Черкащині.

Тут сповідують вічні цінності, а це: патріотизм, любов до України, любов до людини; культ знань, працелюбність і заповзятливість; демократичність і довіра; креативність, творчість, спільна праця задля успіху команди; повага до старших, підтримка юних; доброзичливість, здоровий гумор і посмішки.

Нічого в житті не буває випадковим. Не випадково в часи відновлення України, боротьби за її свободу ви стали студентами університету в серці України і з Україною в серці. Тож гідно несіть це ім’я!

А ми дамо вам якісну освіту європейського рівня, компетентності, необхідні для успішної кар’єри.

У День знань бажаю колективу Черкаського національного підкорення нових вершин, наполегливості й терпіння, мудрості й взаєморозуміння!

Миру та процвітання нам і Україні!

Ректор Олександр Черевко