Лекцію на тему «Зовнішня політика та міжнародні відносини» в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького прочитав український політик і громадський діяч Валентин Наливайченко.

Після завершення слухачі лекції поспілкувалися з дипломатом, колишнім працівником Міністерства закордонних справ України.

Студентів цікавили питання інтеграції України в НАТО, протекціонізму в царині вищої освіти, мовної підготовки державних службовців, доступу молоді до органів державного управління.

Директор і викладачі інституту історії та філософії презентували гостеві науковий доробок своїх учених — книгу кандидата історичних наук, доцента Олександра Овчаренка «Міжнародні відносини напередодні й у період І Світової війни 1914-1918 рр.».

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького