Члени студентської ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького разом із керівництвом університету шукали шляхи вирішення наболілих проблем.

На черговому засіданні студради побували ректор університету Олександр Черевко та перший проректор Василь Мойсієнко.

Керівники студентських рад навчально-наукових інститутів, факультетів та гуртожитків, а також голова студради університету Василь Дунаєвський порушили ряд питань. Зокрема, студенти просять, щоб у всіх навчальних корпусах функціонували копі-центри, були встановлені кавові апарати.

Переймалися студенти і відкриттям кафе в першому навчальному корпусі та благоустроєм студентського кафе.

Дозвілля молоді теж було винесене на порядок денний. Голова студради ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Юлія Нечипоренко запропонувала створити в університеті кілька творчих колективів. Подібний колектив вже створено в її рідному ННІ. Турбує студентів і питання фінансування студентських розважальних заходів.

Ректор Олександр Черевко запевнив, що творчі колективи університету отримають всебічну підтримку з боку ректорату і закликав представників студентського самоврядування залучати якомога більше талановитої молоді до участі в них.

Він також порадив студентам шукати можливості заробити кошти для власних проектів. За його словами, це — корисний досвід, який можна застосовувати в самостійному житті. Крім того, Олександр Володимирович висловив побажання, щоб студенти брали активнішу участь у громадському житті рідного міста та області.

«Коли мені кажуть, що майбутнє України за молоддю, я не погоджуюся: майбутнє України — за пенсіонерами і людьми мого віку, які йдуть на вибори і роблять вибір, у тому числі і за вас», — звернувся він до студентів.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького