Із «золотом», «сріблом» та «бронзою» повернулися троє спортсменів, студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з 25-ого Кубку світу із кікбоксингу WAKO. Змагання проходили в місті Будапешт (Угорщина). За перемогу змагалися майже 3980 бійців із 38 країн світу.

Детальніше...

Професор, керівник Черкаського наукового центру Шевченкознавчих досліджень Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Володимир Поліщук став гостем програми UA:Черкаси «Доброго ранку, Черкащино».

Детальніше...

Викладачі й студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького пройшли останнім шляхом Тараса Шевченка.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся міждисциплінарний круглий стіл «Філософія в контексті сучасних психологічних та комунікативних практик». Ініціаторами проведення заходу стали викладачі кафедри філософії та релігієзнавства.

Детальніше...

Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — чемпіон України серед студентів та переможець 14-ї Всеукраїнської Універсіади з баскетболу.

Детальніше...

Дні науки — це чудова можливість для обговорення сучасних досягнень у науковій галузі та поширення цих знань серед широкого кола зацікавлених осіб. Саме тому в ННІ природничих та аграрних наук ЧНУ ім. Б. Хмельницького було проведено цикл науково-методичних семінарів за участі викладачів, студентів, а також практиків з інших установ.

Детальніше...

Як стиль у одязі «famile look» здатний об’єднати сім’ю та наскільки важливо до такого процесу залучати усю родину — розповіла доктор психологічних наук, завідувач кафедри педагогіки та психології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Інна Лук’янець.

Детальніше...

У межах Всеукраїнської акції «Відповідальний пішохід» патрульні міста спільно зі студентами навчально-науквого інституту природничих та аграрних наук проводили активну роботу.

Детальніше...

60 відсотків урожаю абрикос цьогоріч втрачено. Про це кореспондентам UA:Черкаси розповіла кандидат біологічних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ольга Зубенко.

Детальніше...

Доцент кафедри німецької філології Леся Овсієнко взяла участь у семінарі «Goethe-Institut». Тема семінару — викладання граматики на занятті німецької мови. Участь у заході взяли викладачі з усієї України.

Детальніше...