Студенти та викладачі навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій взяли участь у творчому діалозі «Мій шлях до Тараса Шевченка». Захід був проведений  у межах шевченківського тижня.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся конкурс читців поезій Тараса Шевченка. Захід був проведений у межах Шевченківського тижня.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького завершується Шевченківський тиждень.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького триває прийом заявок на участь в IVмистецькому фестивалі-конкурсі «Студентська весна – 2019».

Детальніше...

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у відкритій дискусії з головним редактором української газети «Дзеркало тижня» Юлією Мостовою. Темою зустрічі стала свобода слова в Україні.

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького здобув гран-прі 2019 року в номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності». Крім цього, заклад вищої освіти нагороджено золотою медаллю в номінації «Формування інформаційно-цифрової компетентності як важливої складової розвитку інноваційної особистості». Також університет отримав сертифікат за якість наукових публікацій.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми дослідження пам'яток археології, розташованих на території об'єктів природно-заповідного фонду». Фахівці вивчали питання на прикладі Холодноярського заповідника.

Детальніше...

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Цього дня вшановують мужність і героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої країни. Символічною є і сама дата — 14 березня. Саме цього дня у 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон «Нові Петрівці» для формування першого добровольчого батальйону.

Детальніше...

Баскетбольна команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — переможець дивізіону «Центр» Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького триває шевченківський тиждень.

Детальніше...