Четвертий мистецький фестиваль «Студентська весна» зібрав у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького креативну молодь, яка демонструвала свої таланти у різноманітних жанрах.

Детальніше...

У затишній, родинній атмосфері навчально-науковий інститут історії і філософії відсвяткував своє 25-річчя. На День народження рідної alma mater завітали викладачі, студенти, колеги, партнери, випускники та гості.

Детальніше...

У ННІ економіки і права є традиція — відзначати День інституту у спортивному форматі. Тому вже декілька років поспіль святкування відбувається на університетській навчально-науковій базі «Сокирно». Так сталося й нині.

Детальніше...

Вітання, премія, слова вдячності та дружня розмова — так у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького пройшла церемонія нагородження баскетболістів-чемпіонів.

Детальніше...

Традиційно, 24 травня, в усіх слов’янських країнах світу вшановують пам’ять святих Кирила і Мефодія. Цього дня також відзначають День слов’янської писемності та культури. З цієї нагоди в храмі Святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, що на Університетській площі, відбулося святкове Богослужіння. Провів його настоятель церкви Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія отець Андрій Шиманович.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького з метою популяризації служби в Збройних Силах України та навчання на кафедрі військової підготовки проведено день відкритих дверей. Студенти та їхні батьки мали можливість ознайомитися зі спеціальностями, напрямами підготовки та матеріально-технічною базою кафедри.

Детальніше...

Студенти четвертого курсу спеціальності «Правознавство» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь в інтелектуально-розважальній грі «Правовий брейн-ринг», що проходила на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Детальніше...

За результатами цьогорічного конкурсу 100 студентів з усієї країни стали стипендіатами програми «Завтра.UA». Учасники конкурсу — студенти з 17 регіонів України. Вони представляли 47 закладів вищої освіти.

Детальніше...

Студентка навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Анастасія Даценко потребує фінансової допомоги!

Детальніше...

У межах тижня науки у навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та здоров’я було проведено низку заходів.

Детальніше...