У психологічному факультеті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся День відкритих дверей.

Детальніше...

Проект «Один день із життя інституту, факультету» завершився.

Детальніше...

Про письменницьку діяльність, перші вірші та творче натхнення у програмі UA:Черкаси «Доброго ранку, Черкащино» розповіла поетеса, доцент кафедри української літератури та компаративістики Ганна Клименко-Синьоок.

Детальніше...

Проект «Один день із життя інституту, факультету» продовжується. Сьогодні ми відвідуємо факультет обчислювальної техніки інтелектуальних та управляючих систем або, як його називають у Черкаському національному університеті — ФОТІУС.

Детальніше...

Про демографічний склад Черкаської області та гендерну рівність у програмі ТРК «Expo-TV» «Експозиція» розповіла кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії і релігієзнавства навчально-наукового інституту історії і філософії Зоя Шевченко.

Детальніше...

Днями відбулася головна подія освітньої галузі України — Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019». Цього року в роботі виставки взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України. Серед них — науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

«Шкарпетковий флешмоб», благодійна акція та перегляд тематичного мультфільму — студенти ЧНУ відгукнулися на ініціативу ГО «Сонячні діти Черкащини».

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького презентували книгу «Обличчя Незалежності». Видання стало результатом Всеукраїнського проекту «Обличчя Незалежності». У ньому містяться 100 життєвих історій про боротьбу за Незалежність України кінця 80-х — початку 90-х років.

Детальніше...

Археологи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучаються до дослідження найдавнішого в історії людства храмового комплексу Гебелі-Тепе, що в Туреччині.

Детальніше...

Викладачі кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького беруть участь у підготовці військовозобов’язаних районних підрозділів територіальної оборони Черкащини.

Детальніше...