Директор ННІ іноземних мов Людмила Швидка взяла участь у Міжнародній конференції Language teaching tomorrow, яка проводилася у Фінляндії на базі двох закладів вищої освіти: університету прикладних наук у місті Ювескула (JAMK University of Applied Sciences), який входить до 10 найкращих навчальних закладів країни (історія сягає 1863 року, навчається близько 10 тисяч студенів); університету прикладних наук у місті Тампере (TAMK University of Applied Sciences), який заснований у 1925 році (складається з 9 інститутів, пропонує 5 програм англійською мовою).

Детальніше...

З нагоди 25-річчя навчально-наукового інституту історії і філософії у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького пройшла персональна виставка Тетяни Сосуліної — «Образи: чоловіче – жіноче».

Детальніше...

У Черкаському обласному художньому музеї в межах акції «Ніч у музеї» студенти навчально-наукового інституту історії і філософії представили соціально-молодіжний проект «Дзеркала». Арт-куратори проекту — Оксана Пушонкова та Інна Ченбай.

Детальніше...

Шановні студенти! Літо близько! Встигніть поїхати в Болгарію! Мандруйте і заробляйте! 

Детальніше...

Важливими рекомендаціями щодо збереження екосистеми та природних ресурсів поділилися студентки навчально-наукового інтитуту природничих та аграрних наук Катерина Лавріненко та Дарина Завтура.

Детальніше...

Студенти навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я повернулись із 14-ї літньої Універсіади України з легкої атлетики. Звідти вони привезли нагороди, що поповнили скарбницю досягнень Черкаського національного університету. 

Детальніше...

Благодійні концерти та презентацію своєї alma mater провели студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на Звенигородщині.

Детальніше...

Історичні факти про долю кримських татар розповів професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Масненко у програмі UA:Черкаси «Доброго ранку, Черкащино».

Детальніше...

Студентка навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Дарина Вагін перемогла у конкурсі краси, інтелекту та грації «СтудМіс Черкащини – 2019».

Детальніше...

Українські пісні у виконанні Черкаської капели бандуристів лунали сьогодні над Університетською площею. Студенти та викладачі, вбрані у вишиванки, співали разом з артистами.

Детальніше...