Днями у навчально-науковому інституті педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва відбулася презентація інтернет-платформи кафедри початкової освіти та навчальних курсів. 

Детальніше...

Днями у Львові відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. До оцінювання учнівських робіт долучилися професор кафедри історії України ННІ історії і філософії Юрій Присяжнюк і випускник інституту, вчитель Черкаської гімназії №9 Андрій Стецюк.

Детальніше...

Сьогодні у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася презентація результатів аналізу програм десяти найпопулярніших кандидатів у Президенти України.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся тиждень методики. Організували заходи викладачі кафедри методики навчання, культури і стилістики української мови ННІ української філології та соціальних комунікацій.

Детальніше...

Черкаська боксерка, студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Марина Мальована провела перший бій на професійному ринзі та здобула перемогу.  Про це йдеться у сюжеті «UА: Черкаси».

Детальніше...

Традиційно уже IX міський конкурс «Екологічна казка» зібрав черкаських школярів на свято до Всесвітнього дня води, щоб дізнатися імена переможців.

Детальніше...

Перед тим, як голосувати, прийди, послухай і проаналізуй програми кандидатів у Президенти.

Детальніше...

Дні відкритих дверей у Черкаському національному університеті продовжуються.

Детальніше...

До Дня заснування кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького викладацький склад отримав нагороду та заохочення.

Детальніше...

Першокурсників навчально-наукових інститутів іноземних мов, інформаційних та освітніх технологій, економіки і права ознайомили з експонатами Музею археології інституту історії і філософії. Екскурсії провели учасники «Археологічного клубу» навчально-наукового інституту історії і філософії — Максим Попов і Віталіна Постоєнко.

Детальніше...