Студенти другого, третього та четвертого курсів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно з фахівцями ІТ-компанії розробили два додатки: «Розумна шафа» та «Контроль якості повітря». Над проектами почали працювали у вересні.

Детальніше...

Нещодавно 25-річчя відсвяткував навчально-науковий інститут історії і філософії.

Детальніше...

Нещодавно відбулося Всеукраїнське кіберспортивне змагання серед закладів вищої освіти України University Master Cup 2019.

Детальніше...

Студентська рада навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я разом із гравцями футбольного клубу «Дніпро» в межах благодійної акції «Дитинство у кожному з нас!» відвідали Золотоніську спеціалізовану школу-інтернат. 

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького та Університет Матея Бела (Словаччина) — партнери. Відповідну угоду підписали ректори закладів вищої освіти Олександр Черевко та Владимир Хіадловський.

Детальніше...

Днями у Тернополі відбулися змагання з футболу у межах XIV літньої Універсіади України.

Детальніше...

У чому суть закону про мову та які зміни у новому правописі — розповіли науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: професор, завідувач кафедри українського мовознавства та прикладної лінгвістики Ганна Мартинова і кандидат юридичних наук, доцент кафедри державно-правових дисциплін Геннадій Волошкевич.

Детальніше...

У стінах Черкаського національного університету відбулася Всеукраїнська наукова конференція. У її роботі брали участь науковці різних установ — Черкаського онкологічного диспансеру, Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, медичних закладів освіти із Польщі.

Детальніше...

З нагоди Дня захисту дітей у Черкасах відбулося свято «Мистецький світ дитинства». До його проведення долучилися студенти й викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Вони підготували для маленьких черкащан квести, вікторини, пізнавальні ігри, досліди та майстер-класи.

Детальніше...

Для когось слова «авдиторія» і «проєкт» здадуться дивними. А літературознавець, кандидат філологічних наук, професор кафедри української літератури та компаративістики Василь Пахаренко розмовляє так понад тридцять років. В одній зі своїх літературознавчих праць замість слова «міф» він вживає «міт», а страшного морського біблійного звіра називає Левіяфаном, а не Левіафаном. Чому він так говорить і чому нові норми правопису насправді не нові, чийтайте в інтерв’ю hromadske: Черкаси.

Детальніше...