У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочалися творчі конкурси для абітурієнтів. На цьому етапі ті, хто обрав напрями підготовки “образотворче мистецтво”, “фізичне виховання”, “здоров’я людини”, “журналістика”, демонструють свої художні, фізичні та комунікативні здібності.

Сьогодні ми побували в аудиторії, де змагаються майбутні художники-дизайнери. 14 абітурієнтів проходять черговий етап творчого конкурсу з образотворчого мистецтва – малюють натюрморт.

Детальніше...

Народний самодіяльний ансамбль танцю "Черкащанка" Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького став учасником фестивалю у Польщі. VIII Міжнародний фестиваль музики, мистецтва і фольклору "Подляска Октава Культур" проходить у Білостоці.

– Це престижний фестиваль, його учасники – високопрофесійні колективи. Ми серйозно до нього готувалися, щоб не осоромити Україну і рідну Черкащину, – розповів перед поїздкою керівник "Черкащанки", заслужений працівник

Детальніше...

За результатами конкурсної комісії МОН Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького отримав 29 додаткових місць держзамовлення. Держава замовляє університету підготовку на денній формі навчання ще 2 бакалаврів за напрямом підготовки “Здоров’я людини”, 2 – за напрямом “Філософія”, 2 – “Історія”, 3 – “Журналістика”, 3 — “Видавнича справа та редагування”, 2 - “Міжнародна економіка” і 3 – “Менеджмент”.

 

Детальніше...

Тим, хто бажає вступити до ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я, необхідно мати довідку про стан здоров’я. Тільки за цієї умови абітурієнтів допустять до творчого конкурсу, необхідного для вступу в цей інститут. Про це та інші особливостей вступної кампанії розповідає директор інституту Олександр Безкопильний.

Детальніше...

15 липня в науковому житті України відбулася знакова подія – Верховна Рада України ратифікувала міжнародну угоду з Євросоюзом стосовно рамкової угоди «Горизонт 2020».

 

Ратифікація угоди дозволить розширити можливості участі українських науково-дослідних організацій та університетів у сфері європейських наукових досліджень, сприятиме всебічному розвитку партнерських взаємовідносин між Україною та ЄС, а також інтеграції України в європейське наукове співтовариство.

Детальніше...

Віктор Ющенко відвідав державний  історико-культурний заповідник “Трипільська культура”  у селі Легедзине на Черкащині. Він цікавився археологічними роботами, до фінансування яких активно долучився.

Як розповів директор заповідника Владислав Чабанюк, розкопки найбільшого у світі поселення трипільської культури на Черкащині тривають із 80-их років. Проводить їх Інститут археології Академії наук України, історико-культурний заповідник “Трипільська культура”, іноземні археологи. Залучаються і студенти  навчальних закладів

Детальніше...

Щоб зрозуміти, як формується вартість навчання в університеті, необхідно проаналізувати її складові.

– При розрахунку вартості навчання, зокрема на магістерські спеціальності, враховується цілий ряд факторів,  пояснює перший проректор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Василь Мойсієнко.  Щороку ціна на навчання збільшується відповідно до індексу інфляції за попередній рік. На кінець 2014 року цей показник становив 29,4%.

Детальніше...

Шановні бухгалтери!

Черкаський національний університет вітає вас із професійним святом.

День бухгалтера в Україні відзначається,

 щоб підкреслити важливу роль вашої професії.

Сьогодні немає жодної  галузі  економіки, де б не використовувалась

ваша праця, ваш досвід і професійні знання.

Бажаємо вам розсудливості та наполегливості,

успішної реалізації життєвих планів і проектів!

 Здоров’я, миру, добробуту та процвітання вам і вашим родинам!

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького після багаторічної перерви знову навчатимуться студенти-іноземці. Відповідне рішення прийнято Акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України 30 червня 2015 року. Університет отримав ліцензії:

- на підготовку іноземців та осіб без громадянства за акредитованими спеціальностями (в межах ліцензованого обсягу відповідної освітньої послуги, визначеного для громадян України);

Детальніше...

У Черкаському національному університеті знижено ціни на навчання за освітнім рівнем бакалавра на 2015 рік. Вартість навчання за кожною зі спеціальностей на денну та заочну форми навчання для контрактників знижено на 1500-2000 гривень.

Детальніше...