Завершили свою роботу безкоштовні курси з підготовки до ЗНО-2016 з історії України. Вони діяли за ініціативи та на базі ННІ історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з жовтня 2015 року.
Детальніше...

Паломництво до Холодного Яру здійснили студенти та викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Усенародне віче пам’яті борців за волю України на Чигиринщині вже 21 рік збирає справжніх патріотів із усієї України. Уже другий рік поспіль уклонитися героям-холодноярцям їде делегація університету на чолі з ректором Олександром Черевком.

Детальніше...

22 квітня представники ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва відвідали творчий звіт Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради.

Детальніше...

Студентка ННІ природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Альвіна Гандзій щойно повернуляся із Кубку Євразії з пауерліфтингу з золотою медаллю. 

Детальніше...

21 квітня 2016 року в Кам’янському історичному музеї відбулося відкриття виставки батику заслуженого художника України, завідувача кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, доцента Тетяни Касьян та студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

У квітні 2016 року відбулися парламентські слухання на тему: «Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України».

Детальніше...

Майстер-клас для родин бійців АТО. Таку акцію напередодні Великодня провели доцент кафедри прикладної психології ЧНУ імені Богдана Хмельницького Тетяна Горобець та випускниця психологічного факультету університету Наталія Козлова.

Детальніше...

Цьогорічні заходи зі вшанування героїв Холодноярської Січі ХVIII ст. та Холодноярської Республіки ХХ ст., які відбулися 23–24 квітня, позначалися кількома особливостями. Участь у них представницької делегації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, очолюваної ректором Олександром Черевком засвідчила, що для колективу провідного вищого навчального закладу Черкащини вони є глибоко змістовними та символічними.

Детальніше...

Студенти й викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вшанували борців за волю України.

Детальніше...

22 квітня кафедра державного управління і соціально-політичних наук провела науково-практичний семінар на тему «Актуальні проблеми вдосконалення механізмів публічного управління та адміністрування».

Детальніше...