Грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради за особливі заслуги перед Черкащиною нагороджено колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького привітали з ювілеєм представники Наглядової ради університету.

Детальніше...

Святкуванню 95-річчя приурочили виставку здобутків Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у науковій, історико-етнографічній та мистецькій сферах. Представили її в Черкаській обласній філармонії.

Детальніше...

У Черкасах з 29 лютого по 10 березня 2016 року відбувся соціальний проект «Я хочу жити у кольоровому світі». Більше 30 учнів та студентів з 8 навчальних закладів міста взяли участь у розписі стіни неврологічного відділення Черкаської міської дитячої лікарні.

Детальніше...

З нагоди 95-річного ювілею Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відзначено його працівників.

Детальніше...

Які б назви не носив Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького: Інститут народної освіти, педагогічний інститут, державний університет — він завжди залишався флагманом у підготовці висококваліфікованих фахівців, виховання патріотів України.

Детальніше...

Увага! Термін подання матеріалів для участі у конференції «РОДЗИНКА» продовжено до 18 березня 2016 року.

Детальніше...

Нещодавно студенти-редактори побували з навчальною екскурсією в редакції інтернет-видання «Прочерк».

Детальніше...

Ніла Андріївна Підпала завітала в Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, щоб вкотре збудити пам’ять про свого чоловіка, відомого українського поета, прозаїка, перекладача Володимира Олексійовича Підпалого.

Детальніше...

450 350 ZIRKAУ Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького презентували ювілейне видання про навчальний заклад.

Детальніше...