Студентки спеціальності «Дошкільна освіта» ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, активні волонтерки Центру гендерної освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проводять для малюків цикл занять, спрямованих на попередження потрапляння дитини у небезпечні ситуації.

Детальніше...

Особлива зустріч пройшла на базі кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Освяченням пасок розпочалися для громади Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Великодні свята. 

Детальніше...

Шановні земляки, університетська громадо! Вітаю зі світлим святом Христового Воскресіння! 

Детальніше...

До Черкас завітали засновники благодійної акції «Добра листівка» Лілія Омельяненко та Ілля  Стронґовський. Зустріч відбулася за підтримки МГО «Книжковий Маестро» та Черкаської міської ради.

Детальніше...

26 та 27 квітня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулися заходи, присвячені Всесвітньому дню інтелектуальної власності.

Детальніше...

Учасники 39-ї Міжнародної шевченкознавчої конференції побували у Будищі, Шевченковому, Вільшана, Моринцях, де народився і провів дитинство Кобзар.

Детальніше...

 Про стрес на робочому місці говорили на засіданні міжвузівського круглого столу.

Детальніше...

Організацію вступної кампанії 2016 року обговорили на засіданні вченої ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Студентка ННІ іноземних мов ЧНУ ім.Б.Хмельницького Аліна Третяк вже вкотре захоплює глядачів своїм вокалом. Цього разу Аліна спробувала свої сили, взявши участь в одному з найпопулярніших проектів країни — «Караоке на майдані».

Детальніше...