Студенти та викладачі Черкаського націнального універистету імені Богдана Хмельницького розгорнули кампанію на підтримку студентки 3-го курсу інституту педагогічної освіти Інни Кутової, яка постраждала внаслідок ДТП у Каневі.

Детальніше...

Першокурсник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Новаковський виборов золоту (багатоденна гонка) та бронзову (спринтерський омніум) медалі на чемпіонаті України з велоспорту.

Детальніше...

Тісні зв’язки зі школами міста та області підтримує ННІ іноземних мов. Зокрема, це розширення обріїв проекту «Вища та середня школа: співпраця заради майбутнього» для вчителів-філологів міста та області.

Детальніше...

Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького виборола перше місце у змаганнях із волейболу серед жінок за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів.

Детальніше...

У родині наших випускників Олексія та Євгенії Побиванець — поповнення. Днями у них народилася п’ята дитина.

Детальніше...

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні, тому в ННІ іноземних мов проводяться різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію вивчення англійської мови.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося засідання студентського наукового товариства ННІ іноземних мов, приурочене до всесвітнього Дня поезії.

Детальніше...

Представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру зустрілися з мешканцями гуртожитку №5 ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

На IV міжнародній науково-практичній конференції «Перспективи управлінської діяльності суб’єктів господарювання в контексті економічної безпеки» у ЧНУ ім.Богдана Хмельницького обговорено причини економічної нестабільності в Україні, можливі шляхи покращення ситуації та обговорено можливість створення міжнародної асоціації безпекознавців.

Детальніше...

МГО «Книжковий маестро» спільно з кафедрою видавничої справи ЧНУ імені Богдана Хмельницького вже не вперше зібрали студентів-ентузіастів поспілкуватися з представниками одного з найпотужніших видавництв України.

Детальніше...