14 травня 2016 року у рамках міської програми зі збору від населення небезпечних відходів, знову було передано понад 10 кг відпрацьованих елементів живлення на утилізацію.

Детальніше...

В інституті української філології згадали святих рівноапостольних Кирила та Мефодія. Слов'янським просвітителям присвятили заключне засідання наукового гуртка «Джерело». Захід відбувся напередодні Дня писемності, що відзначають 24 травня.

Детальніше...

Студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій познайомилися з українською поетесою, журналістом Валентиною Давиденко.

Детальніше...

Майбутні соціальні педагоги підвели підсумки волонтерського проекту, спрямованого на соціалізацію дітей і молоді з особливими потребами із громадської організації «Школа Віри».

Детальніше...

Команда КВК «Хвилюватися Немає Причин» ЧНУ взяла участь у 6-му сезоні Ліги КВК «СумКа». Гра відбулася в Сумському державному університеті.

Детальніше...

Про впроваждення навчальних екскурсійних програм у загальноосвітніх школах Смілянського району у напрямку соціалізації і національно-патріотичного виховання учнівства говорили науковці, громадські діячі та вчителі Черкащини у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького на науково-практичному семінарі.

Детальніше...

Цієї весни черкаські спортсмени, Геннадій та Олег Данілови на чемпіонаті України з армспорту вибороли «золоті медалі». У ЧНУ ім.Б.Хмельницького небезпідставно вважають, що ця спортивна династія — 43-річний батько Геннадій Григорович і його 17-річний син Олег — «родом» із університету.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся круглий стіл «Крим і Україна: історія, сьогодення, перспектива».

Детальніше...

Замість пам’ятника Леніну у селі Чапаєвка Золотоніського району тепер красується пам’ятник Матері.

Детальніше...

На базі спортивного комплексу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулися змагання з рухливих ігор між студентами. Спартакіаду приурочили до Дня здоров'я.

Детальніше...