В Ізмаїльському державному гуманітарному університеті пройшла стратегічна сесія Всеукраїнської громадської організації «Студентське антикорупційне агентство».

Детальніше...

Цієї весни першокурсник ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, 18-річний Дмитро Краснюк виборов першість на чемпіонаті з академічного веслування в Цюрупинську.

Детальніше...

Своє 80-річчя відсвяткував відомий науковець, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України Іван Кукурудза.

Детальніше...

Команда «Книжкового маестро», створена зусиллями викладача кафедри видавничої справи та редагування ЧНУ Людмилою Фіть та студентами, вперше взяла участь у «Дитячому форумі 2016». У Львові 13 травня черкаські маестрівці представили юним читачам свій проект «Книжкові мандри» (за серією книг Н. Щерби «Часодії», написаної в жанрі підліткової фантастики).

Детальніше...

Кафедра української літератури та компаративістики ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету урочисто відсвяткувала свій ювілей та презентувала книгу «Майже столітня історія».

Детальніше...

У Черкасах уже шість років поспіль читацький буккросинг-клуб «Freebook» поширює ідею «звільнених книг». У нашому місті було кілька спроб започаткувати буккросинг, однак жодна з них не виявилася вдалою. Ідея «загубити» книжку в громадському місці не прижилася, адже книги хоч і залишали в різних місцях, їх часто забирали, і вони не рухалися далі. Буккросерам«Freebook» не тільки вдалося «вижити», а й об’єднатися в клуб, ще й знайти партнерів серед однодумців.

Детальніше...

Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ круглому столі на тему: «Наука та інноватика: вітчизняний і зарубіжний досвід», що відбудеться 26 травня 2016 р.

Інформаційні листи додаються.

Детальніше...

Студентська рада Черкаського національного університету закликає громаду вишу та міста взяти участь у благодійній акції «Принеси макулатуру — врятуй життя дитині».

Детальніше...

У травні науковці України традиційно відзначають професійне свято.

День науки в Україні в 2016 році припадає на 21 травня.

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького сьогодні розпочався тиждень науки. Серед запланованих заходів численні виставки, зустрічі, круглі столи та багато іншого.

Урочистості з нагоди свята відбудуться 17 травня об 11:00 у конференц-залі НК № 1.

Детальніше...

14 травня 2016 року у рамках міської програми зі збору від населення небезпечних відходів, знову було передано понад 10 кг відпрацьованих елементів живлення на утилізацію.

Детальніше...