У зв'язку із поширенням недостовірної інформації щодо «скасування виплат стипендій студентам у 2016 році», Міністерство освіти і науки України інформує про те, що Міністерством рішень щодо скасування виплат стипендій у 2016 році не приймалось.

Детальніше...

Управлінням Держпраці у Черкаській області спільно з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького проведено

науково-практичний семінар, присвячений Міжнародному Дню охорони праці.

Детальніше...

Підсумки проведення вступної кампанії іноземців та осіб без громадянства у 2015 році підвели на засіданні вченої ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Шостого квітня відбулося перше заняття освітнього курсу проекту «AMPHITHEATRUM» за темою «Таємниці Холодного Яру».

Детальніше...

5 квітня 2016 року кафедрою біології та біохімії ННІ природничих наук було проведено науковий семінар «Досягнення молекулярної біології в сучасній медичній практиці».

Детальніше...

Викладачі ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва відвідали Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж імені Т. Г. Шевченка.

Детальніше...

Існує стереотип, що казка — це всього лише спосіб заспокоєння та маленьких дітлахів, що казки читають лише для дітей. Нещодавно майбутні соціальні педагоги та соціальні працівники впевнилися в тому, що це лише стереотипи

Детальніше...

Студенти ННІ природничих наук відвідали презентацію на тему «Актуальні проекти для молоді. Написання грантів».

Детальніше...

ННІ історії та філософії приймали гостей — учнів 10-11 класів Чорнобаївського району.

Детальніше...

У березні нинішнього року журнал «Український селянин», який видається за ініціативи та силами науковців Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, внесено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus.

Детальніше...