Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ініціювали збір макулатури, щоб допомогти онкохворим дітям.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького привітали призерів і переможців усеукраїнських студентських наукових конкурсів і олімпіад. Підведені до днів науки підсумки засвідчили, що цьогорічні здобутки талановитої молоді перевищують результати кількох попередніх років.

Детальніше...

Днями свій творчий доробок презентував доктор філологічних наук, професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Володимир Поліщук.

Детальніше...

19 травня, Анатолій Георгійович Морозов, доктор історичних наук, професор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, академік Академії історичних наук України, відмінник освіти, знаний у науковій і освітянській спільнотах як беззаперечний лідер і генератор нових ідей, зустрічає свій ювілей — 2×35.

Детальніше...

День слов’янської писемності і культури щорічно відзначається слов’янською спільнотою 24 травня. Святкові заходи з цієї нагоди організували викладачі та студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій розпочали.

Детальніше...

Щороку 24 травня в усіх слов’янських країнах вшановують пам’ять святих Кирила і Мефодія, а також День слов’янської писемності та культури. З цієї нагоди в храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, що на Університетській площі, відбулося святкове Богослужіння.

Детальніше...

Голова ради ректорів і директорів вищих навчальних закладів Черкаської області, ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко обговорив з Міністром освіти і науки Лілією Гриневич проблеми реформування вищої школи.

Детальніше...

У ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького було проведено зустріч із офіційними представниками Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) у Черкаській області на тему «Права дитини в Україні і світі: виклики сьогодення».

Детальніше...

Вперше до Черкас завітали Юрій Іздрик та Ірина Цілик. Письменники завітали до нас у рамках туру, який організувала Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ. Супроводжував письменників президент корпорації Святослав Померанцев.

Детальніше...

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за сприяння первинної профспілкової організації віввідали морську перлину України — місто Одеса.

Детальніше...