Всесвітній екологічний флешмоб «Trashtag Challenge» набирає обертів на Черкащині. Ініціативна молодь Черкас, Канева, Шполи, Золотоніщини та Умані долучилась до акції, у межах якої активісти не лише прибрали засмічені території свого міста, а й висадили понад півтисячі кущів троянд та фруктових дерев, інформує видання «Про все».

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького втретє зібрав науковців з усього світу на міжнародну історичну конференцію «Революційні потрясіння початку ХХ століття в Європі: геополітичний, соціокультурний і антропологічний виміри».

Детальніше...

Вчена рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провела чергове засідання.

Детальніше...

Про 20-річну історію економічних спеціальностей в Черкаському національному університеті, про підготовку фахівців соціогуманітарного профілю та традиції навчально-наукового інституту історії і філософії йдеться в 40-ому номері газети «Наш національний».

Детальніше...

Про роботу астрономічної обсерваторії  Черкаського національного університету йдеться у програмі UA: Черкаси «Доброго ранку, Черкащино».

Детальніше...

Студенти та викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у пам’ятних заходах із нагоди вшанування черкасців — захисників незалежності й територіальної цілісності України.

Детальніше...

Українському виборцеві присвятили засідання науково-практичного круглого столу «Сучасний виборець: правовий, соціологічний, психологічний та політичний виміри».

Детальніше...

Інформуємо, що 14 квітня 2019 року у місті Черкаси відбудуться пам’ятні заходи з нагоди вшанування черкасців — захисників незалежності й територіальної цілісності України.

Детальніше...

У навчально-науковому інституті інформаційних та освітніх технологій розпочала роботу міжнародна науково-методична конференція «Проблеми математичної освіти-2019».

Детальніше...

Днями в  Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної  ради відбулася щорічна виставка  «Інноваційний пошук освітян Черкащини».

Детальніше...