Студент 4 курсу навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Олександр Ножка розповів журналістам «Студентського телебачення», як видобути синтетичні гумінові кислоти для подальшого використання у сільському господарстві та медицині.

Детальніше...

Цьогоріч понад 900 студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького захищають свої кваліфікаційні роботи.

Детальніше...

Археологи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького готуються до візиту своїх турецьких колег з університету Артуклу, міста Мардін. Договір про співпрацю між двома університетами було підписано у березні, під час експедиції черкаських археологів до всесвітньовідомого комплексу Гебеклі-Тепе.

Детальніше...

У студентів навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук завершилася навчальна практика

Детальніше...

Делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяла участь у вшануванні пам’яті жертв війни в Україні.

Детальніше...

У новому форматі — разом із роботодавцями та героями матеріалів — відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів-журналістів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Захід пройшов у прес-центрі видання «Нова Доба».

Детальніше...

Студент навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Роман Щербатюк став переможцем Кубку світу з кікбоксингу WAKO.

Детальніше...

Яскравий та видовищний концерт провели студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в селі Чижівка на Звенигородщині. Програма мала назву «З Україною в серці» та була насичена народними танцями, піснями, а також сучасними естрадними номерами.

Детальніше...

У межах кваліфікаційної роботи студентка 4-Ж Марина Клімчук підготували цикл телевізійних портретних нарисів про студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, які брали участь в АТО. Науковий керівник роботи — кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики, реклами і PR-технологій Олена Надточій.

Детальніше...

Для вступників до магістратури, які отримали екзаменаційні листки, на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створена інформаційна сторінка «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Детальніше...