Науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького увійшли до низки кращих освітян 2018 року за версією тижневика «Освіта». Про це йдеться в № 1-2 (2019 рік) видання.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького стартувала Всеукраїнська 40-а наукова шевченківська конференція «Художній світ Тараса Шевченка і його сучасність».

Детальніше...

15 квітня відбулася презентація монографії викладачів ННІ історії і філософії Олександра Овчаренка, Олени Сухушиної і Наталки Земзюліної «З історії війн першої половини ХХ століття: деякі питання міжнародних відносин». У ній взяли участь викладачі та студенти інституту історії і філософії.

Детальніше...

Український політик та журналіст Володимир Ар’єв зустрівся зі студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

На базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розпочала роботу ІІІ Всеукраїнська школа свідомого студента.

Детальніше...

Протягом лютого-квітня 2019 року викладачами кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького були проведені практичні заняття зі студентами Черкаського художньо-технічного коледжу № 20.

Детальніше...

Викладачі кафедр фонeтики і граматики англійської мови та німецької філології провели навчально-тренінгові заняття з англійської та німецької мов для старшокласників Черкас та області. свій рівень знань з іноземної мови підвищували 90 школярів.

Детальніше...

Студентка навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Анна Келеп здобула третє місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт.

Детальніше...

Кращою командою березня 2019 року стала збірна чоловіча баскетбольна команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

В навчально-науковому інституті історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся круглий стіл «Артільний батько Микола Левитський та інтелігенція його епохи».

Детальніше...