Уже втретє студенти і викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького беруть участь в акції Черкаської єпархії православної церкви України й місцевих волонтерів «Подаруй паску воїну».

Детальніше...

Професор кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Анатолій Чабан став гостем ранкової телепередачі «Доброго ранку, Черкащино!».

Детальніше...

На базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака з представниками природоохоронної спільноти. На цій нараді побував старший викладач кафедри біології, екології та агротехнологій ННІ природничих та аграрних наук Олександр Ілюха. 

Детальніше...

У квітні 2019 року відзначається 70-річчя підписання Північноатлантичного договору. Це можливість підбити підсумки зробленого за цей час та замислитися про роль НАТО в забезпеченні колективної безпеки, а також зрозуміти перспективи Альянсу в адаптації до швидких змін нашого світу.

Детальніше...

Український співак, кобзар-лірник та громадський діяч Василь Нечепа у межах Всеукраїнської шевченківської конференції виступив у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

18-19 квітня Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького уже 21 рік поспіль гостинно приймав учасників Всеукраїнської конференції молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених «Родзинка».

Детальніше...

Четвертий мистецький фестиваль «Студентська весна» зібрав у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького креативну молодь, яка демонструвала свої таланти у різноманітних жанрах.

Детальніше...

У межах  щорічної загальнодержавної акції «За чисте довкілля»  у Черкасах  триває двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького триває Всеукраїнська Школа свідомого студента. Сьогодні після активної ранкової руханки на березі Дніпра на учасників проекту чекали цікаві тренінги за участі відомих спікерів.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького економічні спеціальності з’явилися ще в 1998 році. Саме тоді розпочалася підготовка зі спеціальності «Економічна теорія».

Детальніше...