Милозвучні пісні, хореографічні композиції, слова вдячності та найщиріші привітання — так у навчально-науковому інституті педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва відсвяткували випуск бакалаврів. Цього року 188 випускників отримали дипломи про вищу освіту, 12 з них — із відзнакою.

Детальніше...

У навчально-науковому інституті інформаційних та освітніх технологій відсвяткували випуск бакалаврів. 61 студент отримав диплом бакалавра, з них шестеро — дипломи з відзнакою.

Детальніше...

Сьогодні у навчально-науковому інституті іноземних мов святкують випуск бакалаврів 2019 року. 119 студентів отримали диплом про вищу освіту. 15-ом із них вручили дипломи з відзнакою.

Детальніше...

У родинній, дружній атмосфері навчально-науковий інститут історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відсвяткував випуск бакалаврів. 52 студенти отримали дипломи про вищу освіту.

Детальніше...

Факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем цього року випускає 40 студентів за спеціальностями «Системний аналіз», «Комп’ютерні науки» та «Програмна інженерія». Із них двоє — Катерина Шевченко та Ольга Упир — мають дипломи з відзнакою.

Детальніше...

Сьогодні у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького стартували випуски бакалаврів 2019 року. Майже 1000 студентів 25, 26 та 27 червня отримають дипломи про вищу освіту.

Детальніше...

Про студентське життя, наукові здобутки, перемоги в конкурсах та олімпіадах, спортивні досягнення студентів, а нині вже бакалаврів 2019 року, йдеться у новому випуску газети «Наш національний».

Детальніше...

У Смілі відбувся захід із нагоди 150-річчя від дня народження видатного земляка Федора Матушевського. Ініціаторами стали члени Черкаської обласної організації «Національна спілка письменників України», науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницьокого.

Детальніше...

У межах науково-дослідницької експедиції «Від геополітичної водної магістралі «від варягів у греки» княжих часів до заможної України як морської держави» у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся круглий стіл «Військово-морський флот України: історія, сьогодення, перспективи». Організатори заходу — науковці навчально-наукового інституту історії і філософії. До заходу долучилися також представники кафедри військової підготовки ЧНУ.

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького покращив результат у рейтингу університетів «ТОП-200 Україна» 2019 року.

Детальніше...