bgb

Удовенко Юрій Григорович

Тел.: (0472) 37-93-75

Народився 20 листопада 1959 року в м. Черкасах.

У 1979 році закінчив Черкаське пожежно-технічне училище МВС СРСР. Вищу освіту за спеціальністю “інженер промислового та цивільного будівництва” здобув у Черкаському філіалі Київського політехнічного інституту в 1989 році. У

У 1998 році закінчив аспірантуру в Черкаському інженерно-технологічному інституті.

З 1979 по 2010 рік працював у Черкаському пожежно-технічному училищі МВС СРСР, інституті пожежної безпеки та Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля на посадах: начальник караулу НПЧ, проректор з матеріально-технічного забезпечення.

У 2010-2014 роках очолював будівельну компанію.

Із 2015 року працює на посаді проректора з адміністративно-господарської діяльності Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.