ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

При кафедрі туризму і готельно-ресторанної справи діє програма літнього оплачуваного стажування/практики в готелях Туреччини.

Запрошуються дівчата і хлопці від 18 до 28 років. Досвід роботи вітається, але не обов'язковий.

Вакансії:

• Рецепшн — робота з гостями вiд 2800 тур лір;

• Гест релейшн — робота з гостями від 3200 тур лір;

• Хостес — зустріч гостей вiд 3800 тур лір;

• Бармен — робота на барі від 2700 тур лір;

• Офіціант — від 2500 тур лір;

• Офіціант на роликах — від 3200 тур лір;

• Анімація для дітей, для дорослих і спортивна — вiд 2800 лір

В середньому зарплата від 500 до 800 дол.

Умови роботи:

• Контракт на 6 місяців. Не менше.

• Початок роботи з 15 квітня по 15 жовтня

• Робочий день 8-10 годин

• Робочий тиждень 6 днів, один вихідний

• Проживання безкоштовне в ложмані (гуртожиток) для персоналу — в кімнаті проживають по 2-3 людини.

• В кімнаті є холодильник, пральна машина, кондиціонер, дзеркало, санвузол, душ, видається комплект білизни.

• Харчування безкоштовне в їдальні для персоналу не менше 2 разів на день.

• Переліт в обидва боки оплачується компанією за винятком дострокового розриву контракту.

Для участі в програмі Вам необхідно ДО 10 ЛЮТОГО надіслати на емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. пакет документів:

1. Анкета (за шаблоном)

2. 10 фото, кілька в повний зріст, кілька, щоб добре було видно обличчя, бажано бути на фото без інших осіб. Фото, зроблені професійним фотографом вітаються.

3. Фото на візу 3 * 4 в електроном варіанті

4. Диплом або довідка з навчального закладу що Ви студент

5. Кольорова скан-копія діючого закордонного паспорта 1 і 2 сторінки

Витрати на участь в програмі:

1. 60€ перший внесок в посольство, як плата за відкриття візи (загальна вартість візи 295 . Другу частину - 235 € передаватиме роботодавець з Туреччини).

2. Вартість довідки про відсутність судимості (близько 250 грн.), її переклад і при потребі оформлення згоди батьків (для 17 річних) нотаріально і його переклад.

3. 100 грн за реєстрацію до посольства.

4. Двічі поїздки до Києва у посольство

В Туреччині з першої зарплати потрібно буде віддати посереднику 50€, як плату за працевлаштування.

Контактна особа:

Красномовець Вікторія Анатоліївна 093 100 43 99 (viber) / 068 750 61 61