bgb

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 р. № 1580 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького визначено базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з історії серед студентів класичних і педагогічних університетів зі спеціальності «Історія та археологія».

Для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з історії запрошуються два студенти-переможці І етапу (вузівського) Всеукраїнської студентської олімпіади з історії.

ІІ Етап Олімпіади відбудеться 5–8 квітня 2020 року:

5 квітня — заїзд, реєстрація, поселення учасників Олімпіади;

6 квітня — вирішення тестових і творчих завдань із всесвітньої історії та археології;

7 квітня — вирішення тестових і творчих завдань із історії України та археології;

8 квітня — підбиття підсумків, від’їзд учасників Олімпіади.

Для виконання завдань із історії України та всесвітньої історії учасникам надається по 3 години (180 хвилин).

Анкети учасників, оформлені згідно з додатком № 1 (текстовий файл у форматі WORD) та фотокартку студентського квитка в електронному вигляді (файли зображень JPEG) для створення електронного журналу олімпіади необхідно надіслати до 1 березня 2020 року за адресою: 18000 Черкаська обл., м. Черкаси, бульв. Шевченка 81, Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії. Дата поштового відправлення визначається за штемпелем.

Заїзд і реєстрація учасників 5 квітня 2020 року від 8.00 до 17.00 за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 81, вестибюль НК №1 університету. Учасники Олімпіади повинні мати при собі паспорт, студентський квиток.

Проїзд до університету: від залізничного вокзалу та автовокзалу в Черкасах — маршрутними таксі № 26 ,26а, до зупинки «Університетська».

Проїзд, проживання та харчування — коштом учасників Олімпіади. Про потребу поселення учасників Олімпіади та викладачів, які їх супроводжуватимуть, просимо повідомити до 1 березня 2020 року для бронювання місць. Орієнтовна вартість проживання в університетському гуртожитку для однієї особи становить від 170 до 300 грн за 1 добу залежно від рівня комфорту.

Телефони для довідок:

— +380974356778, директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Наталія Іванівна Земзюліна

— +380972202144 відповідальний секретар з проведення Олімпіади Тетяна Вадимівна Терещенко.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаток 1. Анкета учасника ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Додаток 2. Згода на збір та обробку персональних даних