bgb
 
 

 

 

Міжнародна наукова конференція «Молекулярна інженерія та комп'ютерне моделювання для нано- і біотехнологій: від наноелектроніки до біополімерів», присвячена 75-річному ювілею професора Мінаєва Бориса Пилиповича, відбудеться 25–26 вересня 2018 року у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

До участі запрошуються всіх, хто цікавиться питаннями теорії перенесення заряду і збудження, люмінесценції на інтерфейсі, виготовленням багатошарових пристроїв і проблемами біотехнології, матеріалознавства та органічної електроніки.

 Тематичні напрями конференції

1. Творчий доробок Б. П. Мінаєва

2. Теорія і практика електролюмінесценції та перенесення носіїв зарядів в органічних молекулах та напівпровідниках (ОЛЕДи, польові транзистори і запірні пристрої).

3. Квантово-хімічне моделювання та практичне матеріалознавство.

Інновації у конструюванні ОЛЕДів, органічних польових транзисторів і запірних пристроїв.

4. Хімія комплексних сполук і біополімерів.

5. Електрохімія.

6. Аналітичні методи дослідження у вирішенні екологічних проблем.

7. Інноваційні технології викладання хімії у вищій школі.

Мови конференції: українська, англійська та російська.

УМОВИ УЧАСТІ

1. Електронний варіант заявки-анкети, тез доповідей та скан-копію квитанції про сплату оргвнеску авторам слід надіслати до
15 серпня 2018 року на e-mail конференції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організаційний внесок очної участі становить 200 грн.; заочної участі – 100 грн.

Організаційний внесок для іноземних учасників становить 50 €

2. Збірник матеріалів конференції в електронному pdf-варіанті буде розіслано всім учасникам. Паперовий варіант збірника буде видано учасникам при реєстрації.

3. Реєстрація учасників конференції відбудеться 25 вересня 2018 р. з 10:00 до 11:00 за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81, 1 поверх навчального корпусу №1.

Проїзд від залізничного та автобусного вокзалів на маршрутному таксі 26А, зупинка – «Університет».

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Тези подаються у форматі *.docх, *.doc. Файл має бути названий прізвищем доповідача (наприклад, Івасенко.doc).

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Обсяг тез – до 2 сторінок А4, включаючи рисунки, таблиці. Поля дзеркальні – по 20 мм. Сторінки не нумеруються. Рисунки, схеми, формули та таблиці не мають виходити за поля. Редактор формул – MS Equation. Основний текст: шрифт Times New Roman, 14 pt, одинарний інтервал. Тези доповіді повинні містити список використаних джерел (Times New Roman, 12 pt, одинарний інтервал).

Назва доповіді ПРОПИСНИМИ літерами посередині рядка, нижче – імена та прізвища авторів. Назву та адресу організації, e-mail виділити курсивом. Через один рядок з абзацного відступу текст тез доповіді: вирівнювання по ширині, абзацний відступ – 10 мм.

У разі значного відхилення від зазначених рекомендацій оргкомітет залишає за собою право редагування авторського тексту.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 

(097) 25 51 500 (Мінаєва Валентина Олександрівна),

(093) 64 75 739 (Карауш-Кармазін Наталія Миколаївна)

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://sites.google.com/view/mecm2018