До уваги учнів 11 класів та випускників минулих років!

Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького 30 квітня (неділя) проводить у форматі зовнішнього незалежного оцінювання 2017 р. тестування з фізики. Тестування безоплатне.

Тестування буде проводитись у корпусі №3 Черкаського національного університету за адресою: м.Черкаси, бульвар Шевченка, 79. Тестування розпочинається об 11:00.

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Ресурси» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше у АІС «Абітурієнт», реєструватися непотрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).

2. Після реєстрації зайти у АІС «Абітурієнт» під своїм логіном та паролем і обрати предмет, з якого Ви бажаєте пройти тестування. Після цього Ви будете зареєстровані для проходження тестування. Реєстрація на тестування розпочинається 10 квітня і завершується 26 квітня.

3. З’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11:00). При собі потрібно мати  ручку з пастою чорного кольору.

Проїзд від залізничного вокзалу: маршрутним автобусом № 26, тролейбусом № 3 до зупинки «Університетська».

Проїзд від центрального автовокзалу маршрутними автобусами № 6, 26 до зупинки «Університетська».

Проїзд з центру міста: тролейбусами № 1, 7, маршрутними автобусами № 4, 11, 14, 31 до зупинки «Університетська»

 Телефон: (0472) 56-56-04